Genel

15 TEMMUZ  MİLLİ BİRLİK GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI TOSYALI’DA

Satranç İl Temsilcisi Ünal Karaçalıoğlu, kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm satrançseverleri turnuvalara davet ederek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileklerini bildirdi.

Satranç Osmaniye İl Temsilcisi Ünal Karaçalıoğlu’ndan edinilen bilgiye  göre,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Satranç Turnuvası 13-14 Temmuz 2024  tarihleri arasında Tosyalı Spor Salonunda yapılacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Osmaniye’de, Kadirli’de ve Düziçi’nde satranç turnuvaları düzenlenecek.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen turnuvalarda Osmaniye’de 8 yaş, 10 yaş, 14 yaş, kadınlar ve açık kategori olmak üzere 5 farklı kategoride 13-14 Temmuz’da yarışacaklar. Kadirli ilçemizde ise 11-12 Temmuz’da 8 yaş, 10 yaş, 14 yaş ve açık olmak üzere 4 farklı kategoride yarışacaklar. Düziçi ilçemizde ise 21 Temmuz’da 8 yaş, 10 yaş, 14 yaş ve açık olmak üzere 4 farklı kategoride hızlı satranç turnuvası düzenlenecek. Turnuvada dereceye girenlere madalya takdim edilecek. Turnuvalara başvurular Türkiye Satranç Federasyonu lisansına sahip sporcular, www.osmaniye.tsf.org.tr adresinden online olarak yapabilecek. Turnuvaya katılmak isteyenler, lisanslarını Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü lisans biriminden çıkarabilecekler.

Satranç İl Temsilcisi Ünal Karaçalıoğlu, kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm satrançseverleri turnuvalara davet ederek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileklerini bildirdi. HASAN KILIÇ