19 MAYIS’TA İLKAY DOKUZLAR, GENEL BAŞKAN KOLTUĞUNA OTURDU

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle genel merkezi Osmaniye’de olan Türkistan Edebiyat ve Sanat Derneğinde Genel başkanlık koltuğuna İlkay Dokuzlar oturdu.

Konuyla ilgili olarak  bir açıklama yapan Derneğin Genel başkanı Ferhat ER: “Türkistan Edebiyat ve Sanat derneği olarak 19 Mayıs gençlik ve Spor bayramı vesilesi ile İlkay Dokuzlar kızımıza koltuğu bir günlüğüne Emanet ettim.  Bu vatan yarınlarımızın umudu olan gençlerimizin Omuzlarında yükselecektir. Ey Türk Gençliği!.. Atamızın izinde, bilimin ışığında… Gelecek sizindir. Var Olsun Türk İslam Ülküsü” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında bir günlüğüne de olsa Türkistan Edebiyat ve Sanat Derneği Genel başkanı olan İlkay Dokuzlar, kendisine bu anlamlı fırsatı veren  Ferhat Er’e teşekkür etti.Dokuzlar, “Bize Türkiye Cumhuriyeti Devletini emanet eden önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün izinde vatanımızı dış düşmanlara karşı son kanımıza kadar koruyarak sonsuza dek yaşatmanın mücadelesini vereceğiz” şeklinde konuştu.

HASAN KILIÇ