“ADIM ADIM 2023, İL İL ANADOLU”  PROGRAMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı hemşerimiz  Devlet Bahçeli’nin  talimatıyla yurt genelinde düzenlenen, MHP  Osmaniye Merkez  İlçe Başkanlığınca organize edilen ve büyük bir başarı ile gerçekleştirilen  “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” etkinlik ve toplantısı, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu (STK)  temsilcileri, MHP Teşkilatları , Ülkü Ocakları, yurttaşların ve partililerin yoğun  katılımına  ve coşkulu anlara  sahne oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programı kapsamında MHP Osmaniye merkez  İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen program beklenenin üzerinde büyük ilgi gördü.Samimi bir ortamda gerçekleşen  toplantıda büyük bir toy yaşandı, dostlar arasında hasret giderildi, umutlar harlandı.

MHP Merkez İlçe Teşkilatı  tarafından  Osmaniye Gala Sosyal Tesisleri Kır Alanında  29 Mayıs 2022 Pazartesi günü akşama saat 19.00’da düzenlenen “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programına MHP Genel Başkan Yardımcısı  Yaşar Yıldırım, MHP Genel Başkan Başdanışmanı 25. 26. dönem milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,  MHP MYK  Üyeleri Seçkin Odabaşı ve Ali Fuat Kardaş, MHP Mdk Üyesi  Özmen Alp Giray Erdemir, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Bulut, Teşkilatta görev yapan  önceki il ve merkez  ilçe başkanları, Kadın Kolları önceki dönem başkanları, MHP İl ve ilçe teşkilat yöneticileri, ilçe Ülkü Ocakları temsilcileri, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve partililer  katıldılar. 

YAŞAR YILDIRIM’IN KONUŞMASI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım konuşmasında Korona Virüs salgını ve 15 Temmuz darbe gecesindeki MHP Genel Başkanı  DEVLET BAHÇELİ’nin  tavrı ve  parti ışıklarını yaktırarak açık tavır koymasını anlattı.Yıldırım, güvenliğin önemi üzerinde durarak, güvenlik olmadan can ve mal güvenliği olmayacağını, ibadet bile yapılamayacağını anlattı.

RUHİ ERSOY’UN KONUŞMASI

MHP Genel Başkan Başdanışmanı 25. 26. dönem milletvekili Prof. Dr. Ruhi Ersoy,  MHP’nin tarihi dünü, bugünü ve yarınıyla birlikte değerlendirdiğini belirterek hazırının dünün mirasını geleceğe taşımakla görevli olduğu konusunu hatırlattı.

FATİH ÖZDOKUR’UN KONUŞMASI

MHP Osmaniye merkez  İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur da konuşmasında  ” Vatanı kurtarırken Sakarya olmaya hazırız, gönüllüyüz ve dahi yeminliyiz.

Bu amaçla yaklaşan 2023 seçimleri öncesinde mahalle, köy, esnaf, kamu çalışanı, ev hanımları, üniversite öğrencileri gibi toplumun her tabakasına bu gerçekleri izah etmek, üzerimize aldığımız sorumlulukları yerine getirebilmek için gece uyumadan gündüz yorulmadan Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye merkez ilçe teşkilatı olarak gayret göstermekteyiz. Merkez ilçe teşkilatım ve şahsım adına diyorum ki mahallelerimizde, ve köylerimizde kapı kapı sokak sokak çalışacağız, çabalayacağız, çağlayacağız, sabredeceğiz mutlaka başaracağız. Osmaniye’mizde 2023’de yeni bir zafere imza atacağız. Bu dava dualıdır, bu dava ihlaslıdır, bu dava kutludur, bu dava bize Ruhi Kılıçkıran’dan Fırat Yılmaz Çakıroğlunun emanetidir. Yastığımız mezar taşı ,yorganımız kar olsun.Biz bu yoldan dönersek namus bize ar olsun diye haykırıyor…Sizleri Allah’a emanet ediyorum. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

ALİ FUAT KARDAŞ’IN KONUŞMASI

MHP MYK üyesi Ali Fuat Kardaş ta konuşmasında özetle ;  ” Biliriz ki, MHP güçlü olursa Türkiye güçlü olur. MHP güçlü olursa bu Millet güçlü olur. Bizler davasına, liderine, ülkülerine, bir birine ve başarmaya inanmış insanlarız. “Hiçbir siyasi hedef, hiçbir siyasi plan, hiçbir dünyevi lezzet Türk milletinin varlığından, egemenlik haklarından, dirliğinden, geleceğinden ve güvenliğinden daha önemli, daha öncelikli değildir.” Ne mutlu Türk’üm diyene.”dedi.

 Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu’nun da birer konuşma yaptığı programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

HASAN KILIÇ