AK Parti’den İftar Ziyareti

AK Parti Osmaniye İl BaşkanıSeydi Gülsoy ve teşkilatı, Ramazan ayı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İl Başkanı Seydi Gülsoy,hemşehrilerimizden İlknur ve Mustafa Yalçın çiftine iftar yemeğinde misafir oldu.

İftar yemeği için ev sahibi Yalçın çiftine teşekkür eden Seydi Gülsoy, “Ramazan birlikte ve paylaştıkça güzel. Ziyarette bulunduğumuz hanelere Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve muhabbetlerini götürüyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Allah oruçlarımızı ve dualarımızı kabul, hanelerimizi bereketli eylesin” dedi.

Bu arada ülkemizin Kuzey Irak’ta gerçekleştirdiği Pençe-Kilit harekatında şehit olan Kaan Kanlıkuyu’ya da taziyelerini belirten Gülsoy, “Ülkemizin huzur ve güvenliği için Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sınır ötesinde gerçekleştirdiği Pençe-Kilit Harekatı’nda teröristlerin hain saldırısıyla şehit olan Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu’ya Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK