Genel

AKGÜNER: “ENGELLİ VE KADINLARIMIZA POZİTİF AYRIMCILIK YAPILMALI”

Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Akgüner, Kadirli Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Kadirli İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızla bir araya gelen Akgüner, merkezde bulunan vatandaşların sorun sıkıntı ve temennilerini dinledi.

 
Sıcak bir ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan MHP Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Akgüner, Engelli vatandaşlarımızın sorunları sadece bir gün ve haftada değil, sürekli ele alınmalı, gündemde tutulmalıdır. Engelli vatandaşlarımıza, kadınlarımıza ve yaşlılarımıza her zaman pozitif ayrımcılık yapılması gerekiyor.” dedi.

Merkezdeki vatandaşlarla birebir ilgilenen Akgüner,  “Sizlerin sıkıntılarını taleplerini tek tek not aldık. Standartlarımız yükseltmek için gece gündüz çalışmamız gerekir.
Vaktimiz yok. Çağdaş, üreten ve ekonomi olarak güçlü olmamız gerekiyor. Üretken olunca da belediyelerimizin de hizmet yönünde katma değeri yüksek olacak. Bu işler gönül işi. Nasip olursa birlikte çözüm bulmak zorundayız”dedi. Akgüner samimi misafirperverliklerinden dolayı merkez çalışanlarına ayrıca  teşekkür etti.

Haber  merkezi