BAKANDAN AFETTEN ZARAR GÖREN KÖYLERDE  İNCELEME

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, Kadirli’nin Doludan Zarar Gören Tozlu, Mecidiye, Kesikkeli Köylerini Ziyaret Etti

     Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, Kadirli İlçemizin, geçtiğimiz günlerde dolu yağışından zarar gören Tozlu, Mecidiye, Kesikkeli Köylerini ziyaret ederek, çiftçilerle bir araya geldi.

 Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, kamu kurum ve kuruluşları il ve ilçe müdürleri ile siyasi parti temsilcileri tarafından karşılanan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, beraberinde protokol mensupları ile birlikte köyleri ziyaret etti.

        Ziyareti sırasında doludan zarar gören alanları ve ürün örneklerini de inceleyen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık çiftçileri ve köy sakinlerini dinledi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, tespitlerin tamamlanmasının ardından TARSİM ile ilgili süreci takip edeceklerini ifade ederek, “Ne yapılması gerekiyorsa elimizden gelen katkıyı, desteği vereceğiz.” dedi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, çiftçilere geçmiş olsun dileklerini de iletti.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz ise Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık’a ziyareti için tüm Osmaniyeli hemşehrilerimiz adına teşekkür ederek, Devletimizin her zaman vatandaşımızın yanında olduğunu söyledi.

Valilik basın