Genel

 BAŞARAMADILAR

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü  mes ajında “Dün uğraştılar başaramadılar, bugün uğraşıyorlar başaramayacaklar ve Türk Milleti’nin kutlu yürüyüşünü asla durduramayacaklar.  Bütün dünya bilsin ki; hainler, kahraman Türk Milleti önünde diz çökmeye mahkûmdurlar”dedi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında, “Büyük Türk Milleti’nin şanlı tarihinde esareti kabul etmek yoktur, ebediyen de asla olmayacaktır. Her karışı asil Türk kanıyla sulanan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, milletiyle birdir, tek yürektir.

Tarihin her aşamasında olduğu gibi kutlu vatanımıza kirli ellerini uzatan bütün Türk düşmanlarına bu aziz millet asla fırsat vermeyecektir.

Dün uğraştılar başaramadılar, bugün uğraşıyorlar başaramayacaklar ve Türk Milleti’nin kutlu yürüyüşünü asla durduramayacaklar. 

Bütün dünya bilsin ki; hainler, kahraman Türk Milleti önünde diz çökmeye mahkûmdurlar.

Tarih boyunca yapmaya çalıştıkları gibi 15 Temmuz gecesinde de bizi bölmek, parçalamak için alçakça bir girişimde bulundular.

Mensubu olmaktan şeref duyduğum Asil Türk Milleti, şanlı bayrağımızın sonsuza dek göklerde dalgalanması uğruna hain teröristlere canlarını hiçe sayarak geri dönmeyi düşünmeden mücadelesini bırakmamıştır.

Bu milli duygularla, al bayrağın gölgesinde, kutlu vatan toprakları üstünde yaşayan Büyük Türk Milleti’nin her bir ferdini hürmetle selamlarken, tüm şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.

İlelebet ve daima Ne Mutlu Türk’üm Diyene.” ifadelerini kullandı.

Belediye basın