Genel

BAŞARDIK BABACIĞIM

Osmaniye Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın sevilen personeli merhum Cemal Kılıçaslan’ın  oğlu  Kürşad Doğan Kılıçaslan,  Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi Hukuk fakültesini bitirdi. Hukuk Camiasına avukat olarak katılan  Kürşad Doğan KILIÇARSLAN, mezuniyet  töreninde çektirdiği fotoğrafı duygusal bir cümle ile paylaştı: 

Başardık BABACIĞIM. Sana söz verdiğimiz gibi…”

04/10/1999 doğumlu olan Kürşad Doğan Kılıçarslan, lise öğrenimini Adil Karagöz Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini de Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi Hukuk fakültesinde başarı ile tamamladı.

Kentimizin sevilen simalarından olan  2 oğlan bir kız babası olan  Zorkun sevdalısı Cemal  Kılıçaslan, 2022 yılında 60 yaşında iken vefat etmişti. Okumayı seven çevresine faydalı olmak için herkese yardımcı olmaya çalışan güzel bir insan olan Cemal Kılıçaslan, evlatlarının okuyarak vatana millete faydalı evlatlar olarak yetişmesini arzu ediyordu.  Bu arzuyu oğlu Kürşad Doğan Kılıçaslan, avukat olarak yerine getirdi.

Bu vesile ile babasının arzusunu yerine getiren Kürşat kardeşimizi başarılarının devamı dileğiyle kutlarken, güzel insan Cemal Kılıçaslan’ı da rahmetle anıyor, ruhun şad olsun diyoruz.

HASAN KILIÇ