Genel

BAŞARILI PERSONELE  TEŞEKKÜR BELGESİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İlmeç ve Müdürlük personeli tarafından karşılanan Vali Yılmaz, daha sonra İl Müdürü İlmeç’le bir süre görüşerek ilimizdeki tarım ve hayvancılık konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Vali Yılmaz, ziyareti sırasında kırsal kalkınma ve ekonomik yatırımlarda görev alan başarılı personele başarı belgelerini verdi. İl Müdürü Mustafa İlmeç, başarı belgesi almaya hak kazanan personelin, ekonomik yatırımlar, makine ekipman, bireysel sulama, genç çiftçi, lisanslı depoculuk, 500 baş düve desteği ve uzman eller isimli projelerde son 5 yılda 33 Milyon, 2022 yılının ilk altı ayında ise 17 Milyon hibe verilmesinde önemli gayretleri olduğunu ve bu çalışmaları nedeniyle de başarı belgesi almaya hak kazandıklarını kaydetti.

Başarılı personele belgelerini veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz, personeli tebrik ederek, “Başarı belgesi almaya hak kazanan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personelimiz yapılan proje ve çalışmalarda önemli gayret gösterdiler ve bu belgeleri hak ederek aldılar. Tüm arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

Valilik basın