BAŞARIYA ÖDÜL

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız da konuşmasında, “Ödüllendir ki başarı kalıcı olsun” projesi kapsamında düzenledikleri ödül töreninin geleneksel hale getireceklerini belirterek, amaçlarının ilçede eğitim öğretim seviyesini yüksek tutmak ve başarıyı kalıcı hale getirmek olduğunu söyledi.

 Kadirli Kaymakamlığı tarafından 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı YKS ve LGS’de üstün başarı gösteren öğrenciler ödüllendirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kaymakam Vehbi Bakır, Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, öğrencilerin gösterdiği başarının hayat boyu sürmesini temenni ederek onlara destek veren okul öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız da konuşmasında, “Ödüllendir ki başarı kalıcı olsun” projesi kapsamında düzenledikleri ödül töreninin geleneksel hale getireceklerini belirterek, amaçlarının ilçede eğitim öğretim seviyesini yüksek tutmak ve başarıyı kalıcı hale getirmek olduğunu kaydetti.

Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Koray Erdemir’in konuşmasının ardından sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan ödüller, öğrencilere verildi.

Programa, Belediye Başkan Vekili Hakan Semercioğlu, kurum amirleri, siyasi ve sivil toplum kuruşları temsilcileri, İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, iş adamları, öğrenciler ve veliler katıldı.   

 MENDERES ÖZAT