BAŞKAN KADİR KARA’DAN 19 MAYIS MESAJI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Aziz Türk Milleti’ni bağımsızlığa götüren en büyük adımın tarihidir 19 Mayıs.

Geleceğimizin teminatı kıymetli gençler! Gençlik ve Spor Bayramı, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sizlere mirası ve emanetidir. Kutlu emaneti daima ileriye taşıyacak, omuzlarınızda yüceltecek olan sizlersiniz.

Büyük Türk Milleti’nin tüm değerlerine bağlı birer birey olarak kutsal vatanımızı ve milletimizi ebediyen yücelteceğiniz noktasında sizlere inancımız tamdır.

Bu duygularla geleceğimizin umudu olan siz gençlerimizin ve kahraman milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

Bizlere bu kutlu vatanı emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, ülkemizin birliği ve bölünmez bütünlüğü için mücadelesinden asla ödün vermeyen tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Belediye basın