BELEDİYE BAŞKANI DR. TARHAN: “CUMHUR İTTİFAKI BİRLİK İÇİNDE 2023 SEÇİMLERİNE HAZIRLANIYORUZ”

Kadirli Belediye Başkanı Dr Ömer Tarhan’ın ev sahipliğinde Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi il ve ilçe teşkilatları iftar organizasyonunda bir araya geldi.

Belediye hizmet binasının restaurant bölümünde düzenlenen iftar programına AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, Osmaniye Milletvekilleri İsmail Kaya ve Mücahit Durmuşoğlu, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, MHP İlçe Başkanı V. Severtürk Demirci, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç, MHP ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, iftar programında yaptığı konuşmada, “Türkiyenin geleceği ve bekası için Ak Parti, MHP ve BBP olarak biraraya gelip cumhur ittifakı kuruldu. Hain feto saldırılarına karşı ogün direniş gösterilerek alaşağı edildi. Ülkemizdeki terörü bitirmek hem de ekonomik savaşı kazanmak ve 2023’e dinç bir şekilde girmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam diyoruz. Antalya’da sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bey 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde cumhur ittifakına Osmaniye ve ilçelerinde layık bir sonuç almak için gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle iyi bir sonuç alarak inşallah sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar seçeceğiz .Biz bir ve beraber olduğumuz müddetçe büyük hep birlikte büyük Türkiye olacağız inşallah.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, Osmaniye Milletvekilleri İsmail Kaya ve Mücahit Durmuşoğlu ise yaptıkları konuşmalarda Cumhur İttifakı’nın birlikteliğinin önemine vurgu yaparak, birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

İftar yemeği ve dua edilmesinin ardından programa katılanlar, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

MENDERES ÖZAT