Genel

“BİR GÜLÜŞ YETER” SLOGANI  İLE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

KÜRSAT Başkanı Mustafa Çakar; ” Kadirli’li hayırsever akademisyenlerden oluşan  Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti birlikte başlattığımız hayırsever arkadaşlarımızın katkı verdiği bu yardım projesiyle bu yıl altı okula ulaşmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu projeyi daha genele yayarak tüm okullara ulaşacağız” dedi.

Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti ortak projesi “BİR GÜLÜŞ YETER” ile öğrencilere karne hediyesi proğramı kapsamında 6 okulda gerçekleştirildi..

Kırtasiye, çanta ve kıyafetlerden oluşan hediyeler öğrencilere verildi.

Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Mustafa  Çakar, Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Osmaniye Milli Eğitim il müdür yardımcısı Erbay Tan, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Gökçeli, Anadolu Ajansı ve HASRET Gazetesi Kadirli Temsilcisi Menderes Özat, TRT Kadirli muhabiri Hanifi Dörtgöz, Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir, Yeni Kadirli Gazetesi’nden Hüseyin Yılmazer, KÜRSAD üyesi Batuhan Çakar ve okul müdürlerinin katıldığı etkinlik altı okulda gerçekleşti.

Halet Çambel İlkokulu, Ali Mümtaz Sayman İlkokulu, İstiklal İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, M. Konaklı İlkokulu ve Kümbet İlkokulu’da yapılan karne hediyesi “BİR GÜLÜŞ YETER” proğramında öğrenciler hediyeler ve ikramlarla mutlu oldular.

Proğramda konuşan KÜRSAT Başkanı Mustafa Çakar; ” Kadirli’li hayırsever akademisyenlerden oluşan  Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği ve Kadirli Gazeteciler Cemiyeti birlikte başlattığımız hayırsever arkadaşlarımızın katkı verdiği bu yardım projesiyle bu yıl altı okula ulaşmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu projeyi daha genele yayarak tüm okullara ulaşacağız” diye konuştu.

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya ise, yapılan etkinliklerin öğrencileri çok mutlu ettiğini belirterek ” Öğrencilerimizin, çocuklarımızın  bir gülüşü dünyaya değer. Onlar yarınlarımız teminatıdır. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle öğrencilerimizin başarılarını alkışlamak, onlara destek olmak istiyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızdan önümüzdeki öğretim yılı başındaki proğramımıza katkı vermek isteyenler bizlere ulaşsın. Diyoruz ki öğrencilerimizin ‘BİR GÜLÜŞÜ DÜNYAYA DEĞER” şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız da emeği geçenlere teşekkür ederek, öğrencilere tatillerini aieleriyle en güzel şekilde değerlendirmelerini istedi.

MENDERES ÖZAT