Genel

ÇENET: “HEDEF ; KÜLTÜR VE MEDENİYET ŞEHRİ OSMANİYE”

Seçim çalışmalarını STK ziyaretleri ve mahalle toplantıları ile sürdüren Cumhur İttifakı MHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı İbrahim  ÇENET, Fakıuşağı Mahallesi sakinlerine  yapacağı çalışmalar ve vizyon projeleri konusunda  açıklamalarda bulundu.

 

Beraberinde MHP Merkez ve İl   Teşkilat yöneticileri ile birlikte Fakıuşağı Mahallesi sakinleri ile toplantıda buluşan  MHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı İbrahim  ÇENET,  Büyük şehir Osmaniye hedefine yönelik  yapacağı çalışmalar ve  Osmaniye’yi cazibe merkezi haline getirecek Vizyon Projeleri hakkında bilgi verdi.

Mahalle sakinlerinin ilgi ile dinlediği  İbrahim Çenet,  konuşmasında öncelikli  hedefinin Afetlere dayanıklı, yaşam kalitesi yüksek,  kültür ve medeniyet şehri Osmaniye  olduğunu belirterek, 2023 yılında Osmaniye’nin 563 bin nüfusa  ulaştığına dikkati çekerek” 2046 yılında  Osmaniye’mizin   il olmasının 50. Yıldönümünde 1, 2 milyonluk bir nüfusa  ulaşacağımız buna göre öngörülmektedir. İşte bu doğrultuda alt ve üst yapısı ile yaşam alanları, sosyal donatı alanları , yeşil alanları ve endüstri alanları ile cazibe merkezi bir Osmaniye kuracağız” dedi.

MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Bilal Çenet  ile MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, misafirperverliklerinden dolayı  Fakıuşağı Mahalle sakinlerine çok teşekkür ettiklerini söylediler.

HASAN KILIÇ