Genel

ÇEVRE BAKANI ÖZHASEKİ, VALİ  YILMAZ’I   ZİYARET  ETTİ

     Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Valilik önünde Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, 12’nci Komando Tugay Komutanlığı Komutan Vekili ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri tarafından karşılandı.

        Karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzalayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, daha sonra Valilik Makamında Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, Belediye Başkanı Kadir Kara ile bir süre görüştü.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye ilimizi ziyaretinden dolayı tüm hemşehrilerimiz adına teşekkür ederek, “Sayın Bakanımıza nazik ziyaretleri için şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

        Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Osmaniye programının devamında Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda düzenlenen Değerlendirme Toplantısına katıldı.

Valilik basın