Genel

CHP’li Eski Başkanlar  Çaylı’yı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Osmaniye’deki geçmiş dönem il başkanları, mevcut il başkanı Şükret Çaylı’yı ziyaret etti.

CHP il eski başkanlarından İrfan Erdem, Nedim Ünlü ve Kemal Tabak, mevcut il başkanı Şükret Çaylı’yı yeni il binasında ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Başkan Çaylı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, önümüzdeki sene yapılacak olan seçimlerde hep birlikte ortak akılla hareket edeceklerini ve il genelinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin birinci parti çıkması için omuz omuza mücadele vereceklerini ifade etti.

Şükret Çaylı şunları söyledi: “Değerli başkanlarıma yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi sunduk. Başkanlarımızın görüş ve önerilerini dinledik. Sundukları katkılardan ve nazik ziyaretlerinden dolayı başkanlarıma ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Biz de her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde, ortak akılla hareket edeceğiz. Her bir partilimizin görüş ve önerilerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Ziyaret daha sonra sohbet ortamında devam etti.

Ali Celal KAYMAK