CHP’NİN  KÖY VE YAYLA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

“Seçime kadar durmak bize haram” diyen CHP Osmaniye İl Örgütü Başkanı Şükret Çaylı, son ana kadar tüm ilçe köy belde ve yaylaları gezerek iktidara geldiklerinde yapacakları hizmetleri anlatmaya devam edeceklerini söyledi.

CHP Osmaniye İl Örgütü Başkanı Şükret Çaylı beraberinde milletvekili Baha Ünlü ve ilçe başkan ve yöneticileri ile Kadirli’nin köylerinde ve yaylalarında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinlediler.

 Ziyaret sonrası bir açıklama yapan CHP Osmaniye İl Örgütü Başkanı Şükret Çaylı, şunları söyledi:

“ Milletvekilimiz Baha Ünlü , Kadirli İlçe Başkanımız Mehmet Orhun Döğüşcü , Sumbas İlçe Başkanımız Gazi Güveloğlu ve parti yöneticilerimiz ile birlikte Kadirli İlçemizde Koçlu, Paşaoğlu, Yoğunoluk, Değirmendere, Çardak Köylerini ve Maksutoluğu, Bağdaş, Alipaşa, Beyoluğu Yaylalarını ziyaret ettik. Yayla sakinlerimizle sohbet edip sorunlarını dinledik Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında partimizin yapacakları hakkında bilgi verdik” dedi.Çaylı, esnaf ve vatandaşların genel olarak ekonomik krizden ve geçim sıkıntısından şikayetçi olduğunu bildirdi. Çaylı, bu sıkıntılar yüzünden vatandaşın yüzünün artık gülmez hale geldiğini hatta dokunsan patlayacak hale geldiğini sözlerine ekledi.

HASAN KILIÇ