Genel

CİHANGİR CAFE RESTAURANT YENİ YERİNDE HİZMETE GİRDİ

Kadirli’de hizmet vermeye başladığı günden bu yana müşterilerine tarifsiz lezzetler sunan Cihangir Burger Steak Cafe Restaurant yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Cemal Paşa Mahallesi Adalet Caddesi Emniyet Müdürlüğü üst tarafında yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Cihangir Burger Steak Cafe Restaurant’ın açılışına Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz,Kadirli Kaymakamı Yakup Güney Adana İl Sağlık Müdürü Halil Nacar, Emniyet Müdürü Tarık Esad Kahveciler, Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Polat Kaya, Ceyhan Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yeşil, Ak Parti Adana İl Başkan Yardımcısı Zeynel Üstemel, Ak Parti Aladağ İlçe Başkanı Saffet Özen, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, İş adamı İrfan Kederoĝlu, Fatih İspir, Muhasebeci Adnan Saraç ve kalabalık bir davetli topluluğu ile açıldı.

Açılışta konuşan Adana İl Sağlık Müdürü Halil Nacar, yiğenimin böyle bir mekanı açmasından duyduğum memnuniyeti tarif edemem diyerek “ Ahmet Nacar’ın açtığı böyle güzel bir mekanı açılışından tarifsiz bir mutluluk duydum. Ahmet yiğenime ve Kadirlimize hayırlı olsun” dedi.

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ise Cihangir Burger Steak Cafe Restaurant’ın yeni yerinde açılışını gerçekleştirdiğimiz bu işletmemizin Kadirlimize hayırlı olmasını ve bereketli bol kazançlar diliyorum dedi.

Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Başta sayın Valimiz Erdinç Yılmaz’a değerli Akrabam Halil Nacar’a kıymetli başkanlarıma ve bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum diyen Cihangir Burger Steak Cafe Restaurant sahibi Ahmet Nacar, “ Tarifsiz lezzetlerle yeni yerimizde işletmemizi açtık. Açıldığımız günden bu yana tarifsiz lezzetlerimiz ile bizleri Kadirli’nin en değerli işletmesi konumuna getiren müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Bizler hemşehrilerimizin damak tadına hitap etmeye ve Cihangir ailesi olarak kendimizi bu alanda daima ileriye götürmeye kararlıyız. Bugün yeni yerimizin açılışına katılarak bizlere güç veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

MENDERES ÖZAT