Genel

DENİZOĞLU: “HASANBEYLİ’YE MİNNET BORÇLUYUM…”

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesi belediye başkanı Selahattin Denizoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olmamıştı.

Başkan Denizoğlu, hem aday adaylığı sürecinde hemde sonrasında ilk defa konuştu.

“Şehrimize hizmet ederken daima milletimizin ve hemşehrilerimizin vekaletine layık olmaya, emanetine sahip çıkmaya ve onların menfaatini, refahını ve geleceğini korumaya gayret ettim.” Diyen Denizoğlu şöyle devam etti.

“5 YIL İLÇEMİZE HİZMET ETTİK…”

“Çok değerli Hasanbeyli ilçemizde 2019 Mart ayında yapılan yerel seçimlerde şahsımı göreve getiren ilçe halkıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

Görev yaptığım süre içinde şahsıma ve partimize duyulan güvene ve gösterilen teveccühe layık olabilmek için büyük bir özveri içinde Hasanbeyli’li hemşehrilerime ve Hasanbeyli’mize hizmet etmeye gayret ettim.

Bu süreçte pandemi, deprem felaketleri ve tarihimizde görülmemiş kış ayları geçirdik.

Süreç çok sancılı ve sıkıntılı geçmesine karşın ilçemiz için var gücümüzle çalışmaya devam ettik.

Belediyemizin müdürlerine, amirlerine, memurlarına, işçilerine ve tüm çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Spor salonundan, dere ıslahına, asfalt ve parke çalışmalarımızla, belediyemizin araç ve gereçleri olmak üzere vatandaşlarımıza elimizden geldiğince dokunmaya çalıştık.”

“MİLLETVEKİLLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM…”

“5 yıllık görev süresi boyunca ilçemizden desteklerini esirgemeyen milletvekilimiz Derya Yanık hanımefendi’ye, milletvekilimiz Seydi Gülsoy beye, milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu beye, milletvekilimiz İsmail Kaya beye ve parti yöneticilerime şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.”

“YENİDEN ADAYLIĞI KENDİM İSTEMEDİM…”

“Şirin ve güzel ilçemiz Hasanbeyli’ye 5 yıl boyunca ekip arkadaşlarımla birlikte hizmet ettik. Ancak gelinen süreçte parti büyüklerimizle görüşerek yeniden aday olmayacağımı belirttim. Parti büyüklerimizin her daim şahsıma gösterdikleri ilgiye ve alakaya çok teşekkür ediyorum.

“ELBETTE EKSİKLERİMİZ VE KUSURLARIMIZ OLMUŞTUR…”

“Bilerek veya bilmeyerek gönüllerini kırdığım tüm dostlardan helallik istiyorum. Emekleri ve destekleriyle yanımızda olan teşkilatımızın en alttan en üst kademeye kadar hizmet eden tüm üyelerimize de minnettarım. Özellikle de görev sürem boyunca, maddi ve manevi anlamda bana her türlü desteği veren, her kararımda yanımda olan eşime ve çocuklarıma da sonsuz teşekkür ediyor ve tüm dostlarıma da şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Haber merkezi