Genel

DURMUŞOĞLU: “BAYRAMLAR, BİZİ BİZ YAPAN EN ÖNEMLİ DEĞERLERDİR”

Önceki dönem milletvekili Mücahit Durmuşoğlu: “Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, toplumumuzda yardım ve desteğe muhtaç vatandaşlarımızı hatırlamayı, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaşmayı da ihmal etmemeliyiz” tavsiyesinde bulundu.

25, 26 ve 27. dönem AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:

“Kurban Bayramı’nın rahmet ve bereketinin sıkıntılarımızdan kurtuluşumuza vesile olmasını, tüm İslam Âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.

Bayramlar, bizi biz yapan en önemli değerlerdir. Küskünlüklerin bir kenara bırakılıp yeniden kucaklaştığımız, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz özel günlerdir.

Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, toplumumuzda yardım ve desteğe muhtaç vatandaşlarımızı hatırlamayı, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaşmayı da ihmal etmemeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramının milletimize, ülkemize, Osmaniyeli hemşehrilerime ve tüm İslam Alemine barış, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyor, bu vesile ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere sevgili Osmaniyeli hemşerilerimin, tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber merkezi