Genel

DURMUŞOĞLU, “PROJELERİMİZİ EN KISA ZAMANDA TAMAMLAYACAGIZ”

Ak parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, proje ve yapılan çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız dedi.

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun daveti üzerine bölgemizde yapılan çalışmaları birlikte yerinde inceledi.

Uraloğlu, Kadirli-Ceyhan, Mehmetli Beldesi ve Sumbas Organize Sanayi yolu yol yapım çalışmalarını ve Karatepe Yolu Projelerini yerinde gördü. Ardından Düziçi, Bahçe ve Toprakkale’de devam eden yol yapım çalışmalarını da inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Durmuşoğlu, Osmaniye’yi bölgemizin parlayan yıldızı yapmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Allah’ın izniyle hayata koyduğumuz projelerimizi ve çalışmalarımızı tamamlayarak insan odaklı yapmış olduğumuz hizmetleri çok değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz ve sunmakta da kararlıyız. Bizler Ak Parti teşkilatları olarak tüm kadrolarımızla birlikte çalışmaya, yapılan çalışmaları takip etmeye ve yeni projeler üretmeye devam edeceğiz. Bugün de burada karayolları genel müdürümüz sayın Abdulkadir Uraloğlu ve Mersin Karayolları 5. Bölge Müdürümüz sayın Mehmet Fidan’a teşekkür ediyor, ilimiz genelinde yapacakları tüm çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Programa, Ak Parti İl başkanı Seydi Gülsoy, Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Mehmet SEyitoğlu, Ak Parti Kadirli İlçe Başkanı İsmail Oruç, Sumbas ilçe başkanı Erol Kaplan, il genel meclis üyeleri Mustafa Gürlek ve Harun Özdemir ile ilçe teşkilatı üyeleri katıldı..

Program sonunda Sumbas Belediye Başkanı Zeki DEmiroğlu ve Karatepe Kilim Kooperatifi Başkanı Yüksel Cafri tarafından Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na çeşitli hediyeler verildi..

MENDERES ÖZAT