Genel

GAZETECİ HASAN KILIÇ’A BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

Osmaniye’de yeni faaliyete geçen MODA reklam Ajansı  yöneticileri tarafından HASRET Gazetesi Haber Müdürü  Hasan KILIÇ’ a babalar günü nedeniyle üzerinde kendi fotoğrafı ve kara kartal  figörü bulunan kupa bardak hediye edildi.

Ahde vefa adına duygulandığını ifade eden  Hasan KILIÇ,  kendisine sürpriz yapan MODA  Reklam Ajansı  ortakları Hümeyra KORKMAZ  ile Yunus AKDAĞ’a çok teşekkür etti ve çalışmalarında başarılarının devamı dileğinde bulundu.

REKLAMC ILIKTA YENİ BİR SOLUK  MODA REKLAM AJANSI

Osmaniye’de  “Yeni Nesil reklamcılık” sloganı ile reklamcılık sektörüne “yeni bir soluk”  getiren Moda Reklam Ajansında piyasaya göre  çok uygun fiyatla Promosyon ve Matbu Ürünler, Karton Çanta – Yaka İsimliği,Ödül Kupası – Plaket – Madalya, Etiket – Katalog – Afiş – Kartvizit – Magnet ,Branda – Pankart – Kırlangıç – Yelken Bayrak, Kupa Bardak – Tişört – Forma – İş Elbiseleri Baskısı yapılıyor.

 “Müşteri memmuniyeti “ odaklı olarak kaliteyi ön planda  tutan ve işi en kısa sürede yaparak teslim eden  Moda Reklam Ajansı’nın  ortakları  matbaa ustası Yunus AKDAĞ ile çevresine güler yüzü ve sempatik hareketleri ile pozitif ışıklar saçan profesyonel tasarım uzmanı Hümeyra KORKMAZ  , amaçlarının bölge çapında reklamcılık sektöründe ses  getiren   ve  “işte bu “ dedirten  güzel hizmetlere imza atmak olduğunu söylediler.

Yarının kendi alanında kutup yıldızı olma yolunda emin adınlarla ilerleyen Moda Reklam Ajansı, Osmaniye’de  Dr. Sadık Ahmet Caddesi  5008 Sokak   No 4 C adresinde  modern iş makinaları ile hizmetini sürdürüyor. Konuyla ilgili bilgi almak isteyenlerin ve sipariş vermek isteyenlerin 0546 180 10 80 nolu telefonu arayabilecekleri belirtildi.

HASAN KILIÇ