GAZİMİZİ DUYGULANDIRAN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Gazimiz Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Can Başıbüyük ve Ailesini Kadirli İlçemizdeki Evlerinde Ziyaret Etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 16.05.2022 tarihinde Pençe Kilit Harekâtında keşif ve gözetleme faaliyetleri sırasında mayına basması sonucu yaralanan ve hastanede tedavisi devam etmekte olan Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Can Başıbüyük’ün ailesini Kadirli ilçemizdeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Kültür ve Turizm İl Müdürü Burhan Torun da yer aldı. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

       Gazimiz ve ailesi ile bir süre görüşerek, Gazimizin durumu hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimizin ve Gazilerimizin sayesinde vatanımızda huzur içinde yaşadığımızı ifade ederek, “Allah sizlerden razı olsun. Bu kahraman evlatlarımızı sizler yetiştiriyorsunuz.”dedi. Gazimize Allah’tan şifa dileyen Vali Yılmaz, “Gazilerimizden Allah razı olsun. Hakları asla ödenmez.”diye konuştu.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyareti sırasında Gazimiz Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Can Başıbüyük’ün ailesine Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti. 

Valilik basın