Genel

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ÇEBİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, kentin spor geleceğini aydınlatacak genç yeteneklerle bir araya geldi.

Çebi, Sporcu Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette, atletizm ve güreş branşlarında yeteneklerini geliştiren sporcularla buluştu.

Çebi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sağlanan eşofman ve montları sporculara teslim ederek, onların daha motive ve donanımlı bir şekilde antrenman yapmalarına destek oldu.

Ziyaret sırasında sporculara moral veren Çebi, onların emeklerinin karşılığını alacaklarına inandığını belirterek, başarılarının süreceğine olan güvenini dile getirdi. 
Sporcularla birebir ilgilenen Çebi, onların hedeflerine ulaşmaları için gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı.

Sporcu Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen bu anlamlı buluşmada, genç sporcuların motivasyonunu artıran Çebi, sporun gücüyle gençlerin hayatlarına olumlu dokunuşlar yapmanın önemini bir kez daha vurguladı. 

Bu tür etkinliklerin gençlerin sporla buluşmasını sağlayarak, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına yönlendirilmesine katkı sağladığını belirten Çebi, gençleri spora teşvik etme ve destekleme konusundaki kararlılığını ortaya koydu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü basın birimi