Genel

HASTANEDE BAYRAMLAŞMA

900 Yataklı Osmaniye Devlet Hastanesini Ziyaret Eden Vali Yılmaz, Hastalar, Hasta Yakınları ve Hastane Personelinin Bayramlarını Kutladı

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, beraberinde 12’nci Komando Tugay Komutanlığı Komutan Vekili ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak ile birlikte, Kurban Bayramı arifesinde, 900 Yataklı Osmaniye Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hastalar, hasta yakınları ve hastane personelinin bayramlarını kutladı.

       Hastane’de tedavi gören vatandaşlarımızı odalarında ziyaret eden Vali Yılmaz,  hastaların durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.  Hastalar ve hasta yakınları ile  bir süre sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Yılmaz, bayramlarını kutladı. Hastalar ve yakınları, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler. Hastane personeli ile de bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sağlık çalışanlarımıza fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Valilik basın