Genel

HEP YANIBAŞINIZDA OLACAĞIZ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Vatandaşlarımızı hiç yalnız bırakmayacağız. Hep yanı başlarında olacağız.”diye konuştu. Tüm hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramını bir kez daha kutlayan Vali Yılmaz, hep birlikte sağlıkla, sıhhatle nice bayramlara ulaşmayı temenni etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Konteyner Kentteki Depremzede Vatandaşlarımızı Bayramda da Yalnız Bırakmadı

     Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Konteyner Kentteki depremzede vatandaşlarımızı Kurban Bayramında da yalnız bırakmadı. Vatandaşlarımızı konteynerlerında ziyaret eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti. Vatandaşlarımızın Bayramını kutlayan Vali Yılmaz, çocuklarla da ayrıca ilgilenerek bisiklet hediye etti.

        Vali Yılmaz’ın kendilerini hiç yalnız bırakmadığını ifade eden vatandaşlarımız, konteynerlara takılan klima için Vali Yılmaz’a  ayrıca teşekkür ederek,  “Sizi aramızda görmekten hep mutluluk duyuyoruz. İyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun. Her zaman dua ediyoruz.” diye konuştular.  

        Vatandaşlarımızın rahat edebilmeleri için gayret gösterdiklerini söyleyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Vatandaşlarımızı hiç yalnız bırakmayacağız. Hep yanı başlarında olacağız.”diye konuştu. Tüm hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını bir kez daha kutlayan Vali Yılmaz, hep birlikte sağlıkla, sıhhatle nice bayramlara ulaşmayı temenni etti.

Valilik basın