Genel

HER ZAMAN BİRİZ, BİRLİKTEYİZ ÇÜNKÜ BİZ OSMANİYE’YİZ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara bayram mesajında “Her zaman biriz, birlikteyiz çünkü biz Osmaniye’yiz. Mübarek kurban bayramı hürmetine Rabbim, birliğimizin ve beraberliğimizin bozulmasına fırsat vermesin” dedi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Aziz hemşerilerim, hizmet etmekten onur duyduğum güzide şehrimizin her bir ferdine en kalbi duygularımla selamlarımı iletiyor, mübarek kurban bayramını birlik, beraberlik ve huzur içerisinde geçirmenizi diliyorum.

Yaşadığımız acı felaket sonrası yaşanan tüm zorlukları hep birlikte aşmak ve bir an önce toparlanmak için yerel ve merkezi düzeyde tüm gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğimizi samimiyetle belirtiyorum.

Kıymetli Osmaniyeli hemşerilerim, bu zor süreçten daha güçlü çıkacak, emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bunu çocuklarımız ve şehrimizin geleceği için beraber başaracağız. Bu duygularla deprem felaketinde kaybettiğimiz canlarımıza rahmet diliyor, değerli ailelerinin acılarını yürekten paylaşıyorum.

Her zaman biriz, birlikteyiz çünkü biz Osmaniye’yiz. Mübarek kurban bayramı hürmetine Rabbim, birliğimizin ve beraberliğimizin bozulmasına fırsat vermesin.

Huşu içerisinde geçireceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nın vatanımıza, milletimize ve Osmaniyemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerime sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

BELEDİYE BASIN