Genel

İçişleri Bakanımız, vatandaşlarımızın KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, Osmaniye’yi ziyaret etti. 

 İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, 12’nci Komando Tugay Komutanlığı Komutan Vekili ve Garnizon Komutanı Piyade Komando Albay Turgut Muhammet Çalışkanlar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri tarafından karşılandı.

      Osmaniye programının ilk bölümünde Konteyner Kentte depremzede vatandaşlarımızı ziyaret eden İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, depremzede vatandaşlarımızla  bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Kendisine iletilen sorun ve talepleri de dinleyen İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutladı. İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, ziyareti sırasında çocuklarla ayrıca ilgilenerek, hediyeler verdi. Konteyner Kentteki dükkanları da ziyaret ederek esnaflarımızla görüşen İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, Konteyner Kentte devam eden çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

        Depremzede vatandaşlarımız İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya’ya teşekkür ederek, “Allah razı olsun.”diye konuştular.

Valilik basın