Genel

İFTARDA  BULUŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADILAR

Programda, Yurt, Gençlik ve Spor ve alanında yürütülen çalışmaların bilgilendirlmesi, değerlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerin belirlenmesi gibi konular da ele alındı. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği bu anlamlı etkinlik, kurum içi iletişimi güçlendirmenin yanı sıra personelin bir araya gelerek kaynaşmasına da olanak sağladı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli iftar buluşmasında bir araya geldi

Ramazan ayının bereketini paylaşma geleneği kapsamında, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli iftar buluşmasında bir araya geldi.

Tosyalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine, AK Parti Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, Hizmet Müdürleri,Şube Müdürleri Yurt Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri İlçe Müdürleri ve tüm GSB personeli katıldı.

İftar buluşmasında, birlik ve beraberlik içinde Ramazan ayının manevi atmosferini yaşama fırsatı bulan katılımcılar, birlikte oruç açmanın mutluluğunu paylaştılar.

Programda, Yurt, Gençlik ve Spor ve alanında yürütülen çalışmaların bilgilendirlmesi, değerlendirilmesi ve önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerin belirlenmesi gibi konular da ele alındı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği bu anlamlı etkinlik, kurum içi iletişimi güçlendirmenin yanı sıra personelin bir araya gelerek kaynaşmasına da olanak sağladı.

1 Gün Oruç Tutmak Ne Kadar Sevap?

Sevabın mertebesini, yoğunluğunu elbette ancak Allah bilir. Bazı rivayetlere göre 1 günlük orucun 70 yıllık cehennem cezasından koruduğu söylenir. Sevap muhasebesi yapmanın ötesinde sevaba vesile olan eylemin, düşüncenin hem kişiye hem topluma katkısına odaklanmak daha uygundur.

https://www.nefisyemektarifleri.com/

HASAN KILIÇ