İL GENEL MECLİSİ BAŞKANINA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Osmaniye İl Kadın Kolları başkanı Emine Sofuoğlu  Coşkun ve Gençlik Kolları İl başkanı Ömer Faruk Bozkan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice’ye sürpriz  bir doğum günü ziyareti yaptılar.

Duygusal anların da yaşandığı ziyaretle ilgili olarak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice duygularını; “Nazik sürprizlerinden dolayı Ak Parti Kadın kolları Başkanımız Sn. Emine Sofuoğlu Coşkun hanımefendi ve yönetim kurulu üyelerine,Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ömer Faruk Bozkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” şeklinde dile getirdi.

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET ALİ GİZLİCE’Yİ TANIYALIM

1987 yılında Osmaniye’ de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Osmaniye’ de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Aile firması olan Gizlice Yer Fıstığı firmasının sahibidir. 2009 yılı Ak Parti İl Gençlik Kolları Yönetimine seçilerek siyasi hayatına başladı. Ak Parti İl Gençlik Kollarında 2 dönem üst üste Teşkilat Başkanlığı görevini icra etti. 2015 Ak Parti İl Kongresinde İl Yönetimine seçildi. Ana kademe il yönetim kurulunda Ar-Ge den sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Ak Parti 3. Sıra İl Genel Meclis Üyesi adaylığının ardından İl Genel Meclis Üyeliğine seçildi. İl Genel Meclisinin ilk toplantısında meclis üyelerinin tamamının oyunu alarak İl Genel Meclis Başkanı olarak seçildi. Evli ve bir çocuk babasıdır.

SAĞLIK DOLU DAHA NİCE GÜZEL YILLARA

Biz de basın olarak İl Genel Meclisi Başkanımız Mehmet Ali Gizlice’ye sevdikleri ile birlikte  sağlıklı huzurlu mutlu başarılı daha nice güzel yıllar diliyoruz” HASAN KILIÇ