İl Jandarma Komutanından Yaralı Astsubaya Bayram Ziyareti

Osmaniye İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve eşi Aytül Tombul, Kurban Bayramı dolayısıyla Güdül Karacaören kavşağında Gece Uygulama esnasında karşıdan gelen aracın çarpması sonucu yaralanan Jandarma Astsubay Özgür Argut’u evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Ziyarette, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Durmuş Öksüz ve İl Jandarma Komutanlığı Şehit Gazi birimdeki personeller de yer aldı.

Güdül İlçe Jandarma’da görevli Toprakkaleli Astsubay Özgür Argut, Güdül Karacaören kavşağında Gece Uygulama esnasında karşıdan gelen plakasız aracı durdurmak istedi. Durmak istemeyen araç, uygulama yapan Jandarma Astsubay Özgür Argut’a çarptı.
Çarpmanın etkisiyle ağır yaralanan Özgür Argut, Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Ankara Şehir Hastanesi’nde yapılan tedavinin ardındanToprakkale’deki evinde ailesinin yanında dinlenen Jandarma Astsubay Özgür Argut’u, Osmaniye İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve eşi Aytül Tombul, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ve Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Şehit Gazi Birimi evinde ziyaret etti. Jandarma Albay Zafer Tombul, yaralı Jandarma Astsubay Özgür Argut ve ailesi ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken acil şifalar diledi.

Ziyaret sonunda Başkan Öksüz; “Osmaniye İl Jandarma Komutanı J.Alb. Zafer Tombul’a ve Eşi Aytül Tombul’a, Şehit ve Gazi Ailelerimize gösterdiği ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

ÖMER ALİ TURUNÇ