İSMAİL KAYA, VATANDAŞLARLA MÜJDELİ HABERLERİ PAYLAŞIYOR

AK Parti Osmaniye  Milletvekili İsmail Kaya  seçim bölgesi olan Osmaniye ilinde ziyaret ve çalışmaları kapsamında ilçeleri gezerek, vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Çalışmalarına  ara vermeden devam eden Milletvekili İsmail Kaya, ilçeleri gezerek, vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Yarbaşı, Böcekli, Atalan, Ellek Türkmen beldeleri ve Toprakkale İlçesi ile Lalegölü Köyü ve diğer köyleri ziyaret edip,  birlik ve beraberlik mesajları verdi.


Esnaf ve vatandaşları ziyaretin ardından Halk buluşmalarına  katılan Kaya, vatandaşlar ile tek tek görüşerek onların sorunları dinledi. Yine Belediyeler nezdinde yürütülen projeleri Bakanlıklara ileten Milletvekili İsmail Kaya Bakanlıklardan almış olduğu müjdeli haberleri  hemşehrileri ile paylaştı.

AK Parti Milletvekili İsmail Kaya açıklamalarına  “Şehitler diyarı Osmaniye’mize hizmet için çıktığımız bu yolda hep birlikte olmanın sevincini yaşıyoruz. Çıktığımız bu kutlu yolda bize bu görevi veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletmek için kapı kapı gezmeye devam ediyoruz. Çok önemli siyasi bir süreçten geçiyoruz. Darbe girişimi, ekonomik kriz senaryoları ile mücadele, terör örgütleri ile mücadelemiz, covid ile mücadelemiz bir çok alanda varlık mücadelesi vermekteyiz.

Bu mücadele,  Türkiye için zincirlerinde kurtulma,  bir kabuk değiştirme mücadelesidir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Savunma Sanayinde çağ atladık. Savaşların seyrini değiştiren tamamen milli imkanlar ile üretilen savunma teknolojisi ürünlerine mühendislerimiz imza attı. Masada ve saha da söz sahibi olduk. Dünya genelinde  oluşan krizlerin çözümünde  noktayı koyan marka ülke konumuna geldik.

Geçmişe baktığımızda, çok partili hayata geçtikten sonraki süreçte hükumetlerin ömrü ortalama 19 ay olmuş. Soruyorum size, hangi hükümet 19 ayda icraat yapabilir, hizmete başlamadan hükümeti devretmişler.

Şimdi böyle bir şey yok, hizmetler hız kesmeden devam ediyor.  Dünya ülkelerinin  ekonomik krizlerde, ekonomileri çatırdarken,  kemer sıkma politikalarını uygularken  ülkemizde ise hizmetler  artarak devam ediyor. 

Osmaniye de AK Parti hükümetleri döneminde her yerde her köşede güzel işler yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. İstikrarın devamı ve memleketin çok daha ileriye gitmesi için millet kararını bir kez daha  verecek. Hizmet etmenin sorumluluğu ile yola çıktık ve amacımız doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz” dedi.

HASAN KILIÇ