Genel

KADIN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE MERKEZİNİ  ZİYARET  ETTİLER

Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler’e Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Merkezden hizmet alan vatandaşlarımızla da görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Merkezdeki mesleki eğitim atölyelerini de ziyaret ederek bilgi aldılar.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler,  Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’ni Ziyaret Ettiler

      Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Ziyarette Hasanbeyli Kaymakamı Can Kurt, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kara, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hacı Akkoyunlu,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Kolabaş da yer aldı.

        Ziyaret sırasında Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler’e Hasanbeyli Kadın Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Merkezden hizmet alan vatandaşlarımızla da görüşen Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Merkezdeki mesleki eğitim atölyelerini de ziyaret ederek bilgi aldılar.

Valilik basın