Genel

KADINLARDAN AY ÇİÇEĞİ TARLASINDA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Türkiye’nin önemli tarım şehirlerinden Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde, kadınlar tarafından halk arasında “günebakan” olarak da adlandırılan ayçiçeği tarlasında doğum günü kutlaması yaptılar..

Ayçiçeği tarlaları, çevredeki yollardan geçen vatandaşların da ilgisini çekiyor. Kimi bayanlar, günebakanlar arasında geziyor, süs köpeği ile fotoğraf çektiriyor, kimisi de özçekim yapıyor.

Kadirli Kadınlar Meclisi üyesi bayanlar da ay çiçeği tarlasında beraber görev yaptıkları Fatma Gürlek’e sürpriz doğum günü düzenlediler.

56’ncı yaşına ay çiçeği görünümlü yaş pastayı keserek giren Gürlek, burada yaptığı konuşmada, “Şehir merkezinde güzel bir ortamda hayatım boyunca unutamayacağım bir anı oldu. Çok mutluyum. İnanılmaz bir sürpriz doğum günüydü. Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kadirli Kadınlar Meclisi Başkanı Emel Erkayıran ise şehir merkezinde oluşan doğal stüdyoyu değerlendirmek istediklerini belirterek, birlikte görev taptıkları arkadaşlarına yaş günü düzenlediklerini söyledi.

Kadınlar Meclisi üyelerinden Meftune Tenekeci de beton yığınları arasındaki doğal ortamda arkadaşlarının doğum gününü kutladıklarını belirterek, çok mutlu olduklarını kaybetti.

MENDERES ÖZAT