KADOFF’TAN BİR İLK…

Kadirli Offroad Kulübü, ilçede bir ilki gerçekleştirerek 18-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak Türkiye Ulusal Offroad Şampiyonasına iki araçla katılacak…

Akdeniz bölgesinin önde gelen Offroad kulüplerinden birisi olan Kadirli Offroad Kulübü daha önce çok defa Akdeniz Offroad Şampiyonasında başarılara imza atan iki araç ve 4 sporcusunu Petlas Türkiye Offroad Şampiyonası için Ankara’ya uğurluyor..

Şampiyonaya, Sınıf 3 Klasmanında İrşad Biçer ve Fettah Yiğit, sınıf 4 klasmanında ise Mehmet Demirel ve Hilmi Demirel katılacak.

18 Haziran Cumartesi Mukavemet etabı, 19 Haziran Pazar günü seyirci etabı olarak koşulacak iki gün sürecek olan yarışlarda şampiyonaya katılacak olan sporcular, Kadirli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve kupalarla dönmek istediklerini belirttiler.

Sporcularımıza başarılar diliyoruz.

2022 TÜRKİYE ULUSAL OFF-ROAD ŞAMPİYONASI PROGRAMI BELLİ OLDU

2022 Türkiye Ulusal Off-Road Şampiyonası, 17-18-19 Haziran tarihlerinde Kızılcahamam’da gerçekleştirilecek.

Şampiyonanın 1 ayağı 26-27 Mart Antalya yarışı ile başlayacak olup 3. ayak yarışı, Ankara Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü (ANDOFF) tarafından Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesinin katkılarıyla 17-18-19 Haziran tarihlerinde Kızılcahamam Demirciören Mahallesinde bulunan “Kızılcahamam Off-Road Pisti’nde” organize edilecek.

Kızılcahamam’da bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan 17 Haziran Cuma günü teknik kontrol ve antrenmanlarla başlayacak, 18 Haziran Cumartesi günü de orman etabı geçilecek.

Üçüncü günü olan 19 Haziran Pazar günü engel etabı ile yarış tamamlanacak.

Başkan Acar: Bu yıl da düzenliyoruz

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yapmış olduğu açıklamada, ”Geçtiğimiz yıl ilçemiz ve ülkemiz çapında büyük bir ilgi gören Türkiye Off-Road Şampiyonasının Kızılcahamam ayağını sizlerden gelen yoğun istek üzerine bu yıl da düzenliyoruz.” dedi.

Kaynak: https://www.kizilcahamam.bel.tr/

MENDERES ÖZAT