Genel

KARAÇAYA  YAŞAM MERKEZİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz :“Şu anda bulunduğumuz yer kafe restoran yapacağımız merkezi yer. Buranın çalışması da son hızla devam ediyor. İnşallah Karaçay Yaşam Merkezi olarak planladığımız bu alanı göl aynasıyla, etrafındaki kafelerle, dinlenme yerleriyle Osmaniyeli hemşerilerimizin hizmetine sunmaktan çok büyük bir gurur duyacağız” dedi.

         Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Karaçay’da devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, DSİ 64. Şube Müdürü Mehtap Eker ve ilgili şirket temsilcileri de bulundu.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Şu anda bulunduğumuz yer kafe restoran yapacağımız merkezi yer. Buranın çalışması da son hızla devam ediyor. İnşallah Karaçay Yaşam Merkezi olarak planladığımız bu alanı göl aynasıyla, etrafındaki kafelerle, dinlenme yerleriyle Osmaniyeli hemşehrilerimizin hizmetine sunmaktan çok büyük bir gurur duyacağız. Gerçekten güzel bir hizmet olacak. İnşallah tamamladığımızda bu ortaya çıkmış olacak. ”dedi.

Valilik basın