KAYA: “SAĞLIK ÇALIŞANLARI TÜM İNSANLIĞA ŞİFA OLDULAR

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya  3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak sağlıklı yaşamın, önemine değindi.

Kaya açıklamasında , Toplumsal hayatın en temel değeri sağlıklı olmak ve sağlıklı kalabilmektir. Bu kapsamda, Halk sağlığı için büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın Halk Sağlığı Haftasını canı yürekten  kutluyorum.

Kaya açıklamalarına “  Milletimizin hak ettiği sağlık alanındaki   hizmetlerin  en etkin ve kaliteli şekilde milletimize sunmak, Ak Parti Hükümetleri olarak,  asli görevimiz görmekteyiz.

Sağlık çalışanlarımız bilgi, gayret ve becerinin fedakârlıkla birleştiği, doğrudan insan hayatına dokunan saygın bir mesleği icra etmektedirler. Yaratılmışların en şereflisi olan insana verilebilecek en güzel hizmeti ifa eden, değerli tüm sağlık çalışanlarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

Mesleklerinin tabiatı olan fedakarlığı, salgın dönemindeki sınırsız hizmetleri ile zirveye taşıdılar. Tüm insanlığın şifa bulmasına vesile oldular.

Bu duygu ve düşüncelerle sağlığımızı, hayatımızı emanet ettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımıza özverili gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunarak, teşekkür ediyorum. “ dedi.

HASAN KILIÇ