KAYMAKAM İLHAN,  ÖĞRENCİ  VE ÖĞRETMENLERİ KUTLADI

Kaymakam Turgay İlhan, YKS’de Derece Yapan Öğrencileri ve Öğretmenleri Makamında Kabul Etti.

Osmaniye’nin Düziçi İlçe Milli eğitim Müdürü Cuma Sağır, Düziçi Fen Lisesi Müdürü İsmail Gökçeli 2021-2022 eğitim öğretim yılı YKS Sınavında başarı gösteren bir grup öğrenci ve öğretmenleri, aileleri ile birlikte Kaymakam Turgay İlhan’ı ziyaret ettiler. Makamında öğrencileri kabul eden Kaymakam İlhan, Öğrencilerle geleceğe dair palanları hakkında sohbet etti.

Sınavda başarı gösteren öğrencileri tebrik eden Kaymakam İlhan, eğitim süreçlerinde yanlarında olup desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kaymakam Turgay İlhan, Sınavda başarı gösteren öğrencileri tebrik ederek “Sizleri ve size yol gösteren, destek olan ailelerinizi, öğretmenlerinizi ve idarecilerinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Güzel bir sonuç elde etmişsiniz. Üniversite eğitiminizde de kendinizi daha da geliştireceğinize inanıyorum. Üniversite, lise gibi değil. Üniversiteler geniş düşünmeyi gerektiren, diğer illerden, kültürlerden belki de diğer ülkelerden gelen insanların bir arada bulunduğu yerlerdir. Bunun için oranın sosyal yaşamı, idari ve akademik yaşamı sizin bu zamana kadar görmediğiniz bir alan olacak. İnşallah buralarda çok fazla güzelliklerle karşılaşacaksınız. İnşallah eğitim hayatınız bitince de kendinize, ailenize, çevrenize, vatanımıza ve milletimize faydalı insanlar olacaksınız. Buna inanıyorum. Sizlere de güveniyorum. Yarının Türkiye’sini sizler şekillendireceksiniz” dedi.

http://www.duzici.gov.tr/