Genel

Kaymakam Turgay İlhan, Karne Alan  Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde 2022–2023 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Tatbikat İlkokulu ve İrfanlı Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Turgay İlhan, öğrencilere karnelerini dağıttı.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Cuma Sağır, Okul Müdürü Adnan Kamalı ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Kaymakam İlhan, Okul bahçesindeki öğrenciler ve velilerle bir süre sohbet etti.

Kaymakam Turgay İlhan ve Yazı İşleri Müdürü Ahmet Avlamaz, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çakmakcı, Orman İşletme Müdürü Harun Demircioğlu daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek karnelerini dağıttılar.

Sınıf ziyaretleri sırasında öğrencilerle sohbet eden Kaymaka Turgay İlhan, “Sevgili çocuklar bugün sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Tatilde dinlenin, eğlenin, bol bol da kitap okuyun. Hepinize başarılar diliyorum.”dedi. Öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakamımız Turgay İlhan, öğrencileri tebrik etti

Kaymakam Turgay İlhan, sınıf ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün karne günü, çocuklarımızla karne sevincini paylaşıyoruz. Düziçi olarak eğitimde çok güzel başarılar elde ediyoruz. Bu başarıya imza atan İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü, kadrosunu, öğretmenlerimizi, velilerimizi ve bu başarıyı gerçekleştiren sevgili öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Öğrencilerimize tatil döneminde bol bol kitap okumalarını tavsiye ediyorum. Bunu yaparak tatil dönemlerini en iyi şekilde değerlendireceklerdir. Eğitim ordumuz, geleceğimiz olan sevgili çocuklarımızın yetiştirilmesinde çok önemli görevler düştüğünün bilincinde, azimle, kararlılıkla, vefayla çalışmaya devam edecekler. Biz de bu süreçte eğitimcilerimizin ve çocuklarımızın hep yanında olacağız, hep beraber eğitim öğretimi İlçemizi daha ileri seviyelere taşıma kararlılığını sürdüreceğiz. Çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum.”dedi.

Kaymakam Turgay İlhan, ziyaretinin son bölümünde öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Kaymakam Turgay İlhan, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

Kaymakamlık basın