Genel

KKTC Adanalılar Dayanışma Derneğinden Örnek Hareket

KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Toklu, Dernek olarak kendi aralarında topladıkları yardımları, depremden zarar gören vatandaşlarımıza verilmek üzere Vali Yılmaz’a takdim etti. Dernek Başkanı Toklu, 3 gün boyunca Dernek Üyeleri ile birlikte depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit etmek ve imkânları ölçüsünde yardımcı olmak üzere ilimizde ziyaretlerde bulunacaklarını da söyledi.

KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Toklu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Vali Yılmaz’a Ziyaret

Vali Dr. Erdinç Yılmaz,  KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Toklu ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Ziyaret sırasında KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Toklu, Dernek olarak kendi aralarında topladıkları yardımları, depremden zarar gören vatandaşlarımıza verilmek üzere Vali Yılmaz’a takdim etti. Dernek Başkanı Toklu, 3 gün boyunca Dernek Üyeleri ile birlikte depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit etmek ve imkânları ölçüsünde yardımcı olmak üzere ilimizde ziyaretlerde bulunacaklarını da kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanının ve Yönetim Kurulu Üyelerinin bu anlamlı günde ziyaretlerinden çok memnun oldum, çok teşekkür ediyorum.” Vali Yılmaz, depremzede vatandaşlarımız için gösterdikleri yardımseverlik nedeniyle tüm hemşehrilerimiz adına KKTC Adanalılar Dayanışma Aktivite ve Kültür Derneği Başkanı Ramazan Toklu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Valilik basın