Genel

KOCA; “REFERANSIM GEÇMİŞİM…”

5 yıl boyunca sahada adım atmadık yer bırakmayan, Özellikle ülkücü camianın çok yakından tanıdığı siyasetçilerden biri olan

İyi parti Osmaniye belediye başkan adayı Alparslan Koca tempoyu arttırdı.

Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız diyen Koca gazetemize verdiği demeçte şunları söyledi.

“HASANBEYLİ’DE KALICI HİZMETLERE İMZA ATTIK…”

“Bilindiği üzere 2014 yılında Hasanbeyli ilçemizde vatandaşlarımızın teveccühü ile göreve getirildik.

5 sene süren Hasanbeyli Belediye Başkanlığı dönemimiz referansımızdır.

Hasanbeyli ilçemizde çok güzel ve kalıcı hizmetlere imza attık.

Bunun yanında Katı Atık Birliği Başkanlığı dönemimizde, üç ilçemize çöp transfer istasyonu yaptık ve 10 adet sıfır çift kabin transit pikap belediyelerimize hibe ettik.

15 yıllık belediye, 5 yıllık belediye başkanlığı tecrübemizle bu göreve talibiz.”

“SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM…”

“Ben bu memleketin bir evladıyım, Koltuk hırsıyla, makam, mevki ve mansıp sevdasıyla değil de hizmet aşkıyla hareket ediyoruz.

Osmaniyemin sorunlarını çok iyi teşhis etmiş biri olarak, çözüm yollarını ise çok biliyoruz. Genç, dinamik, konusunda uzmanlaşmış bir ekiple geliyoruz.

Kısa ve orta vadede ki planlamalarımızla Osmaniye bambaşka bir şehir olacak. Bilgimizle, birikimimizle ve tecrübemizle bunu başaracağız.

Bize düşen ortak aklı ön planda tutarak Osmaniye’yi daha da yaşanılabilir bir kent haline getirerek  el birliği ile daha ileriye taşımaktır. Hiç kimsenin kaygı taşımayacağı ve herkesin huzurla yaşamak isteyeceği marka bir şehir inşaa edeceğiz.”

“OSMANİYE’NİN GERİYE GİDİŞİNİ DURDURACAĞIM…”

“Osmaniye’mizde daha önceki yıllarda çok sayıda işçi memur kentimizi tercih ediyordu, ancak son yıllarda ilimizden oldukça göç olmaya başladı. Çünkü gelişmeyen, değişmeyen, hizmet üretemeyen kent oldu.

Benim her söylediğim işin altında bir çalışma vardır, bir gerçek vardır.

Osmaniye bugüne kadar hep mağdur edildi.

Ben buradan iddia ediyorum bu şehirde göçü durduracağım. Ulaşımından altyapısına, sosyal ve kültürel alandaki çalışmalarımızla, imar ve şehircilik planlamalarımızla, eğitim, sanat ve spor faaliyetlerimizle kalkınmış bir şehir olacağız.”

“İLGİ ALAKA ÜST DÜZEYDE…”

“Ekibimizle birlikte gittiğimiz her yerde yoğun bir ilgi alaka görüyoruz.

Bu durum bir yandan sorumluluğumuzu artırıyor. Omzumuzda hissettiğimiz yükü daha da arttırıyor. Ama biz bu yükü taşıyamayacak noktada değiliz.” Dedi.

Haber  merkezi