Genel

KOCA:  “VATANDAŞIMIZIN SESİNE KULAK VERİYORUZ”

 

İyi Parti Osmaniye Belediye Başkan adaıyı Alpaslan KOCA: “Şahsımın belediye başkanlığı da dahil olmak üzere yıllardır süregelen bir belediyecilik deneyimimiz var. Kentin sorunlarına hakimim, çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Osmaniye herşeyin en güzelini hak ediyor.” Dedi.

İyi Parti Osmaniye belediye başkan adayı Alpaslan Koca, saha çalışmalarını sürdürürken,

Vatandaşların da dilek, şikâyet ve önerilerini dinleyen Koca, bu geri bildirimler doğrultusunda yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“TECRÜBEMİZLE SAHADAYIZ…”

“Şahsımın belediye başkanlığı da dahil olmak üzere yıllardır süregelen bir belediyecilik deneyimimiz var. Kentin sorunlarına hakimim, çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Osmaniye herşeyin en güzelini hak ediyor.”

“MAHALLE TOPLANTILARIMIZ MİTİNG HAVASINDA GEÇİYOR…”

“Ben buradan hemşehrilerime bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayıda ayrıca teşekkür ediyorum.

“Yerel seçimlerimize “Yeni Bir Osmaniye” idealiyle yola çıktık. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Halkımızla her gün bir aradayız. Onların sorunlarını dinliyoruz ve hepsini dikkatlice not ediyoruz. Çok yoğun bir seçim programımız var. Vatandaşlarımızın sesine kulak vermek için mahalle mahalle sokak sokak dolaşıyoruz. Sorunlar birikmiş, vatandaşlarımız belediye hizmetlerinden şikayetçi, çalışmalar yetersiz. Başta su ve yol olmak üzere, ulaşımdan alt yapıya kadar ciddi sorunlarımız var. Bu sorunları biz değil, vatandaşlarımızın dile getiriyor olması önemsenmeli. Çünkü vatandaşın sesine kulak vermeden onu dinlemeden hiçbir şeyi doğru olarak çözmeyiz.” Dedi.

Haber merkezi