Genel

KOMUTANI DUYGULANDIRAN ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Dernek Başkanı Durmuş Öksüz ve Şehit Babaları, Babalar Günü münasebetiyle Osmaniye İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul’u ziyaret etti.

Ziyarette, gazi çocuğu tarafından çiçek takdim edilen Osmaniye İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul’un Babalar Günü kutlandı.

Şehit babalarıyla gerçekleşen hoş sohbetten sonra, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı tarafından günün anlam ve önemi adına şehit babaları ile beraber fidan dikimi gerçekleştirildi. Şehitlerin ailelerinin kıymetli bir emanet olduğunu belirten Osmaniye İl Jandarma Komutanı J.Alb. Zafer Tombul; “Şehitlerimizin aileleri hepimiz için önemli bir yere sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm şehit ailelerimizin babalarının Babalar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ise; “Osmaniye ilimizde göreve başladığından beri hep şehit ve gazi ailelerimizin yanında olan Osmaniye İl Jandarma Komutanı J.Alb. Zafer Tombul’a Şehit ve Gazi Ailelerimize gösterdiği ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret sonunda, şehitlerimizin babaları, Babalar Günü’nde kendilerini yalnız bırakmayan Osmaniye İl Jandarma Komutanı J.Alb. Zafer Tombul’a teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK