Genel

KONTEYNER KENTTE DEPREMZEDE  VATANDAŞLARIMIZI ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Derya Yanık ve Seydi Gülsoy, Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler ve Belediye Başkanı Kadir Kara, vatandaşlarımızla sohbet ederek hatırlarını sordular. Yakınlarını kaybeden depremzede vatandaşlarımıza başsağlığı dileklerini de ileten Vali Yılmaz ve protokol mensupları, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dilediler.

 6 Şubat depreminin 1. yıl dönümünde Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Derya Yanık ve Seydi Gülsoy, Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Belediye Başkanı Kadir Kara, Konteyner Kentteki depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ettiler.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Derya Yanık ve Seydi Gülsoy, Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler ve Belediye Başkanı Kadir Kara, vatandaşlarımızla sohbet ederek hatırlarını sordular.

Yakınlarını kaybeden depremzede vatandaşlarımıza başsağlığı dileklerini de ileten Vali Yılmaz ve protokol mensupları, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dilediler.

        Depremzede vatandaşlarımız, Vali Yılmaz ve protokol mensuplarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın