Genel

MEZAR ZİYARETİNDE DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Depremde Hayatlarını Kaybeden Vatandaşlarımızın Kabirlerini Ziyaret Etti

      Duygusal anlara sahme olan   Programda Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Ardından depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mezarları ziyaret edilerek karanfil bırakıldı. Vali Yılmaz ve protokol mensupları, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı ve sabır dilediler.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları Depremin 1. yıl dönümünde, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın kabirlerini ziyaret ettiler.

Asri Mezarlıkta düzenlenen programa, Vali Yılmaz’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, 12’nci Komando Tugay Komutan Vekili ve Garnizon Komutan Vekili Komando Albay Mehmet Emin Bayık, Belediye Başkanı Kadir Kara, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve depremde yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın yakınları katıldı.

        Programda Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Ardından depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mezarları ziyaret edilerek karanfil bırakıldı. Vali Yılmaz ve protokol mensupları, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybeden vatandaşlarımıza başsağlığı ve sabır dilediler.