Genel

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI  ÇENET’TEN OŞYAD’A ZİYARET

OŞYAD  Başkanı Mustafa Bardak, Belediye Başkan Adayı Çenet ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “Osmaniye’miz adına yerel seçim sürecinde tüm adaylara kapımız açık ve eşit  davranış içerisinde kültür ve sanat kuruluşuyuz. Dernek olarak adaylarımızdan beklentilerimizi içeren 15 maddelik isteklerimiz olacak” dedi.

MHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı İbrahim Çenet, Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD’a ziyarette bulundu.

Belediye Başkan Adayı İbrahim Çenet’in OŞYAD’ı ziyareti sırasında İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri de eşlik etti.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak, Başkan Yardımcısı İbrahim Karagülle ve Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Eynallı tarafından karşılanan Belediye Başkan Adayı Çenet, kentte kültür ve sanat alanında hizmet veren OŞYAD yönetimi ve üyelerine başarı dileklerini bildirdi.

Dernek Başkanı Mustafa Bardak ziyaret sırasında OŞYAD’ın kuruluşundan bu yana yapmış olduğu etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Yönetim kurulu üyeleri İbrahim Karagülle ile Mahmut Eynallı, konuklara şiirlerini okudu.

Başkan Adayı Çenet’te kendi yazmış olduğu bir şiirini okuyarak, kültür ve sanat alanında kentte yapılması gereken projeler hakkında konuştu.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin ardından, Dernek Başkanı Mustafa Bardak, Belediye Başkan Adayı Çenet ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “Osmaniye’miz adına yerel seçim sürecinde tüm adaylara kapımız açık ve eşit  davranış içerisinde kültür ve sanat kuruluşuyuz. Dernek olarak adaylarımızdan beklentilerimizi içeren 15 maddelik isteklerimiz olacak. Bu isteklerimizin Belediye bütçesine fazla masrafı olmayacak ama, Osmaniye’mizin tanıtımı acısından önem taşımaktadır. Beklentilerimizle ilgili çözümlenmesi gerekenleri her adayımıza verip, Başkan seçilmeleri halinde çözümlenmesini bekleyeceğiz.”dedi.

OŞYAD’ın beklentilerini içeren yazıyı alan Belediye Başkan Adayı İbrahim Çenet, konukseverliğinden dolayı teşekkür ederek dernek binasından ayrıldı.

 (OŞYAD Basın)