MHP OSMANİYE İL BAŞKANI YUSUF ÇOMU’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

MHP  Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu: “Dün olduğu gibi bugün ve yarında sayın Genel başkanımıza eleştiri sınırlarının üstüne çıkarak hayasızca dil uzatmaya cesaret eden herkese farklı davranışımız olmayacaktır.Türkiye’nin değerini incisini ne idüğü belirsiz kişinin hadsizliğini adalet hukuk önünde hesaplaşacağız” dedi.

Başkan Yusuf Çomu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Değerli hemşehrilerim, vatandaşlarım, değerli kamuoyu

 Sosyal medyada bazı maksatlı haber sitelerinde algı yönetimi amaçlı olarak şahsımın ve kıymetli teşkilat üyelerime ait görüntüler yayımlanmıştır.

Görüntüler geçen yıla ait olup değerlerimize ve değerlilerimize neden bir kaç defadır hakaret yapıyorsun derdin nedir demeye gitmiş olduğumuz tek yanlı görüntü yayımlatılmakta kamuoyuna bildirimiz yayımlanmamakta.

Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendiye yönelik eleştiri sınırını aşan hayasız ve arsız sosyal medya yorumları yapan bir karaktersiz şahsın sizi mermi manyağı yaparım diye sosyal medyada yazdığını tarafsızsa neden görmezden gelir.

Ayrıca birçok defa isimlerimizi kullanarak hayasızca sinkaf kelimelerle ortada olmayan birşeylerle karaktersizlik yapan şahsın ziyaret edilerek nezaket sınırlarını içerisinde uyarılmasını içermektedir.

Meselenin anlaşılması için kamuoyuna açıklamamız gösterilmemekte kamera görüntüleri izlendiğinde de durumun tarafımızdan anlatıldığı gibi olduğu açıkca görülecektir.

Şahıs tarafımızdan mahkemeye verilmiş olup işyeri önünde tarafımızdan protesto edilmesi herkes için olduğu kadar bizim içinde demokratik bir haktır.Dün olduğu gibi bugün ve yarında sayın Genel başkanımıza eleştiri sınırlarının üstüne çıkarak hayasızca dil uzatmaya cesaret eden herkese farklı davranışımız olmayacaktır.

Türkiye’nin değerini incisini ne idüğü belirsiz kişinin hadsizliğini adalet hukuk önünde hesaplaşacağız. Kişisel verilerin korunması kanunu ihlal ederek bu görüntülerin yayılmasına aracılık eden onu yayınlayan malum siteler içinde ayrıca ceza davaları açılacağını bildirir, keyfiyeti kamuoyunun bilgisine saygılarımla arz ederim.

Haber merkezi