Genel

MİNİK OKÜ’LÜLERİN MEZUNİYET HEYECANI

OKÜ Anaokulu Müdürü Çiğdem Bozdoğan, bu güzel yolculukta siz değerli ailelerimizle birlikte olmak bizler için mutluluk ve şeref vericiydi. Çocuklarımız Atatürk ilke ve inkılapları ışığında gelecek Türkiye’mize yön verecekler. Yolları açık olsun, daha nice güzel kep giyme törenlerini görmek dileğiyle diyerek ailelere teşekkür etti. 

OKÜ Anaokulunda 2022-2023 eğitim-öğretim yılının mezuniyet töreni yapıldı. Üniversitemiz Anaokulu öğrencileri, Karacaoğlan Yerleşkemizde mezuniyet sevinci yaşadı.

Düzenlenen mezuniyet törenine miniklerin aileleri büyük ilgi gösterdi. 

Ellerinde Türk bayraklarıyla ailelerini selamlayan minik öğrencilerin yakınlarına bir konuşma yapan OKÜ Anaokulu Müdürü Çiğdem Bozdoğan, bu güzel yolculukta siz değerli ailelerimizle birlikte olmak bizler için mutluluk ve şeref vericiydi. Çocuklarımız Atatürk ilke ve inkılapları ışığında gelecek Türkiye’mize yön verecekler. Yolları açık olsun, daha nice güzel kep giyme törenlerini görmek dileğiyle diyerek ailelere teşekkür etti. 

OKÜ Anaokulu yıldız sınıfı öğrencileri eğitim hayatlarının ilk mezuniyet belgelerini ailelerinin ellerinden aldı. Minikler keplerini ve ellerindeki rengarenk balonları gökyüzü ile buluşturdular. 

Mezuniyet töreni sonrasında, minik mezunlar üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u makamında ziyaret etti. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, bugün, burada anaokulumuzdan mezuniyetlerine şahit olduğumuz yavrularımızın hep birlikte daha nice güzel mezuniyetlerine ve başarılarına şahit olacağımıza yürekten inanıyorum diyerek minik öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

OKÜ basın