Muharrem İnce Yarın Osmaniye’de

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 12 Mayıs Perşembe günü Osmaniye’ye gelecek. İnce, patisinin binasının açılışını yapacak ve ziyaretlerde bulunacak.

Memleket Partisi Osmaniye Kurucu İl Başkanı Levent Ersoylu, Muharrem İnce’nin gelişi ile ilgili yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Muharrem İnce beyefendi 12 Mayıs Perşembe günü Osmaniye’mize gelecektir. Genel Başkanımızı Toprakkale-Erzin kavşağı girişinde saat 13.00’da karşılayıp, Alibeyli Mahallesi Musa Şahin Bulvarı No: 216/1 (Stark Petrol yanı) adresine gelerek parti binamızın açılışını gerçekleştirecektir” dedi.

Parti binasının açılışının ardından İnce’nin bir dizi ziyaretlerde de bulunacağını ifade eden İl başkanı Ersoylu, “Sayın genel başkanımız parti binası açılışının ardından yürüyerek Musa Şahin Bulvarı, Dr. Ahmet Alkan Caddesi, Atatürk Caddesi ve Cevdet Sunay Caddesinde vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşacak. Genel başkanımız daha sonra Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret edecek ve burada basın mensupları ile basın toplantısı düzenleyecek olan genel başkanımız Osmaniye ziyaretini tamamlayacak” dedi.

Ali Celal KAYMAK