OGC ‘den Arısoy ve Acar’a Ziyaret

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) tarafından Osmaniye’ye atanan ve göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ile İl Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Acar, makamlarında ziyaret edilerek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

OGC Başkanı İsrafil Avcı, Başkan Yardımcısı Mustafa Bardak, Genel Sekreter Ali Celal Kaymak, üyeler Mustafa Düzenli, Murat Boz ve Öcal Çelik, ilk olarak Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy’u makamında ziyaret ettiler. OGC heyetini kapıda karşılayan C. Başsavcısı Arısoy, nazik ziyaretlerinden dolayı OGC başkanı İsrafil Avcı ve beraberindekilere teşekkür etti. Arısoy “Hâkimler ve Savcılar Kurulunun 19.06.2022 tarih ve 904 sayılı kararıyla Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanmış bulunmaktayım. Çukurova’nın kadim şehri Cebelibereket Vilayeti ve Şehitler diyarı Osmaniye’mize hizmet etmenin heyecanı ve gururunu yaşıyorum. Görevim süresince ‘Adalet Mülkün Temelidir’ düsturu doğrultusunda en iyi şekilde hizmet verme azim ve gayretinde olacağım. Bu çalışmalarımda siz değerli basın mensuplarının da desteğini bekliyorum. Ben de her daim sizlerin yanında olacağım” dedi.

Başsavcı Arısoy’a yeni görevinde başarılar dileyen ve “Osmaniye’mize hoş geldiniz” diyen OGC Başkanı Avcı, “OGC olarak devletimizin ve kurumlarımızın her daim yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Karşılıklı iyi ilişkiler içerisinde çalışacağımıza eminim. Yeni görevinizde de başarılar diliyorum” diye konuştu.

OGC heyeti daha sonra İl Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Acar’ı makamında ziyaret etti. Acar da OGC Başkanı İsrafil Avcı ve beraberindekileri kapıda karşıladı ve ‘Hoşgeldiniz’ dedi. Ziyaret için teşekkür eden Acar, kurumunun çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Özellikle tesisler konusuna değinen Acar, tüm tesislerin 7/24 esasına göre Osmaniyelilerin hizmetinde olduğunu söyledi. Acar, kurumunun yaptığı çalışmaların kamuoyunu duyurulması konusunda da basının desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Acar’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen OGC Başkanı Avcı da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim basın olarak yanlarında olduklarını ve yapılan çalışmaları memnuniyetle takip ettiklerini söyledi. Avcı, İl Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Acar’a görevinde başarılar diledi.

OGC Basın